Veneto Venetië Hotel Ai Mori d’Oriente
Veneto Venetië Hotel Ai Mori d’Oriente

Veneto Venetië Hotel Ai Mori d’Oriente

Ligging

Dit hotel ligt in het hart van de stad, tussen het station en de Rialtobrug, direct aan een hoofdstraat. De kerk Madonna del'Orto, de joodse wijk en het casino liggen in de buurt van dit historische hotel. De luchthaven ligt op ca. 10 km afstand van het hotel.

Hotelfaciliteiten

Het hotel met een lift beschikt over 50 niet-rokerskamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Het voorzieningenaanbod van het verblijf bevat een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het hotel beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een krantenkiosk en een tv-ruimte. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een oppasservice, een autoverhuur, een transferservice, roomservice, een wekdienst, een wasservice, een piccolo-service en een eigen shuttlebus. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaakt en staat een fax ter beschikking.

Kamers

In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. De kamers met vloerbedekking beschikken over een tweepersoonsbed en een slaapbank. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook een thee-/koffiezetapparaat behoort tot de standaardvoorzieningen. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, satelliettelevisie, een cd-speler, een stopcontactadapter en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers zijn uitgerust met een douche en een bad. Een föhn, een make-upspiegel en een telefoon zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Voor ouders met kinderen zijn gezinskamers beschikbaar.

Sport/entertainment

De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. De fitnessstudio biedt gelegenheid om te trainen en nieuwe kracht te tanken. Copyright GIATA 2004 – 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Het culinaire gedeelte bestaat uit een restaurant en een bar. Een continentaal ontbijtbuffet staat garant voor een prima begin van de dag. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld dieetgerechten zijn verkrijgbaar. Bovendien zijn speciale menu's en snacks verkrijgbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

5 dagen

Samenvatting

Venetië,
Italië
185.98

Meer Zonvakanties

Italië,
Sardinië

Sardinië Santa Teresa di Gallura Hotel La Funtana

€ 249,05
Zwitserland,
Graubünden

Graubünden Maienfeld Swiss Heidi

€ 273,47
Spanje,
Costa Daurada

Costa Daurada Salou Imperial

€ 110,68