Home » Magazine » Niet gecategoriseerd » Montenegro Budva Boutique Hotel Tate By Aycon
Dit hotel ligt op circa 350 m van het strand, centraal in Budva.
Aan de receptie in de ontvangsthal staat Engelstalig personeel met raad en daad bij. Een bagagedepot en een kluis bieden de nodige service. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (kosteloos) parkeren. Tot de aangeboden diensten horen een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) op prijs stellen. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. De kamers met vloerbedekking beschikken over een queensize bed en een slaapbank. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, satelliettelevisie en Wi-Fi. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. In de badkamer, voorzien van een douche en een bad, zijn een föhn en een telefoon aanwezig. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.
Binnen- en buitenzwembaden zijn uitstekend geschikt voor een paar uurtjes aquarobics training en actieve ontspanning. Plezier op de waterglijbaan en heerlijke ontspanning in het bubbelbad brengen alle zwemliefhebbers in de allerbeste stemming. Ook een terras met ligstoelen en parasols is voorhanden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, een fitnessstudio, een spa, een sauna, een stoombad en massagebehandelingen zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 – 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een koffiehuis en een bar. Er kan halfpension worden geboekt. Voor de grote honger en de kleine trek is er keuze uit ontbijt, middagmaaltijd en diner.
5 dagen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.