Home » Magazine » Zonvakanties » Malta St. Juliaans H Hotel
Het designhotel ligt in het centrum van St. Julian's, van het strand slechts een paar tellen verwijderd, aan een hoofdstraat. Direct voor de deur bevinden zich haltes van het lokale openbaar vervoer.
Het hotel beschikt over 160 kamers en over een lift. Aan de receptie in de ontvangstruimte staat het vriendelijke personeel de gasten met raad en daad bij. De gasten van het hotel kunnen van een bagagedepot, een kluis, een transferservice, roomservice, een conferentieruimte en een niet-roken zone gebruikmaken. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het verblijf parkeren.
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De meeste kamers hebben een balkon. De kamers beschikken over een queensize bed. Tot de gemakken in alle kamers behoort een kluis en een minibar. Ook een thee-/koffiezetapparaat behoort tot de standaardvoorzieningen. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, een televisie, een radio en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bubbelbad. Een föhn en badjassen zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. Bovendien zijn barrièrevrije badkamers te boeken.
Binnen- en buitenzwembaden zijn uitstekend geschikt voor een paar uurtjes aquarobics training en actieve ontspanning. Verfrissende drankjes aan de zwembadbar en een aangename ontspanning in het bubbelbad brengen alle waterratten in vervoering. Comfortabele ligstoelen staan op het terras klaar voor gebruik. Verschillende opties, zoals bijvoorbeeld een spa, een sauna, een stoombad, een hamam en massagebehandelingen, bieden een leuke afwisseling. Veel plezier en amusement biedt een nachtclub. Copyright GIATA 2004 – 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Het horecagedeelte is uitgerust met een bar. De gasten genieten van hun gerechten in een aangename ambiance in het restaurant (buffet en airconditioning). Er kan een overnachting incl. ontbijt worden geboekt. Halal maaltijden en veganistische maaltijden worden op verzoek toebereid. Tegen betaling staan alcoholische dranken klaar om uit te kiezen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
5 dagen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.