Home » Magazine » Zonvakanties » Madeira Camara de Lobos Quinta da Serra – Bio Hotel
Quinta da Serra ligt op circa 820 meter boven zeeniveau, in de heuvels bij de plaats Jardim da Serra (gemeente Câmara de Lobos) op Madeira.
Quinta da Serra staat bekend als “bio-hotel” met sterk milieubewust beleid: organische landbouw, eigen productie van groenten/fruiten/wijn, zonnepanelen en waterbeheer om de impact op milieu te minimaliseren. Voor ontspanning is er een overdekt verwarmd zwembad met jacuzzi, een wellness- en spacentrum, sauna, massages en een fitnessruimte met zicht op de groene tuinen.
Quinta da Serra heeft 52 kamers en suites. Alle kamers zijn modern ingericht en voorzien van airconditioning, flatscreen-tv, minibar, een balkon of terras en een eigen badkamer.
Het hotelrestaurant serveert maaltijden op basis van producten uit eigen biologische landbouw – wat je eet is dus vaak letterlijk 'van het land. Voor drankjes of lichte snacks kun je terecht bij de bar.
5 dagen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.