- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Niet gecategoriseerd » Val d’Anniviers Zinal Swisspeak Resorts Zinal
Résidence Swisspeak Resorts Zinal is een luxe appartementencomplex midden in het centrum van Zinal. De Zinal-Gondellift ligt op ca. 500 meter afstand van het complex. Het skigebied van Zinal heeft een directe verbinding met het skigebied van Grimentz. Voor de beginnende skiërs bevindt zich een oefenweide naast de accommodatie.Swisspeak Resorts Zinal bestaat uit zes gebouwen van vier verdiepingen en beschikt over een aantal faciliteiten. Zo is er een receptie, lift, twee restaurants, een wijnbar, kinder- en speelkamer en skiberging. Verder kan je overal gebruik maken van de gratis Wi-Fi verbinding en kan je tegen betaling je auto bij het complex of in de garage parkeren.De appartementen zijn modern en ruim ingedeeld en beschikken over een woonkamer met (slaap)bank en TV. De keuken is volledig ingericht met o.a. een oven, koelkast, vaatwasser (m.u.v. de studio), kookplaat, Nespresso koffiezetapparaat en waterkoker. Alle appartementen hebben 1 of meerdere slaapkamers met een 2-persoonsbed, twee 1-persoonsbedden of een stapelbed. De badkamers hebben een bad of douche, toilet en föhn. Summit Travel biedt de volgende type appartementen aan:
studio (max. 2 personen): 1 badkamer (23-24m2)
2-kamer (max. 4 personen) standaard: 1 slaapkamer, 1 badkamer (34-41m2)
2-kamer (max. 4 personen) terras: 1 slaapkamer, 1 badkamer, terras (36m2)
2-kamer (max. 4 personen) zuid: 1 slaapkamer, 1 badkamer, balkon of terras (41-42m2)
3-kamer (max. 6 personen) eco: 2 slaapkamers, 1 badkamer (51m2)
3-kamer (max. 6 personen) standaard: 2 slaapkamers, 1 badkamer (57-67m2)
3-kamer (max. 6 personen) eco terras: 2 slaapkamers, 1 badkamer, terras (58m2)
3-kamer (max. 6 personen) zuid: 2 slaapkamers, 1 badkamer, balkon of terras (67m2)
3-kamer (max. 6 personen) deluxe: 2 slaapkamers, 2 badkamers, balkon of terras (63m2)
4-kamer (max. 8 personen) standaard: 3 slaapkamers, 2 badkamers (76m2)
4-kamer (max. 8 personen) superior: 3 slaapkamers, 2 badkames (121m2)
Het verblijf is op basis van logies. Tegen betaling is het mogelijk om gebruik te maken van de broodjesservice.
Luxe appartementen met ideale ligging in het centrum van Zinal!
inclusief skipas:
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.