Home » Magazine » Wintersport » SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental Appartement Koenen – 6-8 personen
Appartement Koenen is in 2019 gebouwd en is modern en smaakvol ingericht. Het ligt in het centrum van het gemoedelijke Brixen waar je een paar winkels, supermarkten en restaurants kunt vinden.
De skibus stopt vlakbij en brengt je naar het dalstation van Brixen van waaruit je een directe aansluiting hebt op het gehele skigebied Skiwelt Wilder Kaiser/Brixental. Of je neemt de gondel die er tegenover ligt en komt hiermee in het skigebied van Westendorf. De “Tanzer” dalafdaling eindigt vrijwel tegenover het appartement dus bij goede sneeuwcondities kun je zelfs terug skiën naar het appartement.
Appartement Koenen maakt deel uit van een gebouw met meerdere appartementen en ligt op de eerste etage. Er is een lift en je hebt de beschikking over een carport. Verder is er nog een skiberging en parkeerplaats.
Water en energie
vanaf € 1.572 per accommodatie
Kinderbed (kosteloos)
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.