- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Wintersport » Ski Amadé Bad Gastein Villa Excelsior
Op een prachtige, rustige locatie in Bad Gastein vind je het bijzondere Hotel Villa Excelsior. Deze unieke villa is in 1897 gebouwd en was ooit een verblijf van Sigmund Freud. Villa Excelsior is luxe ingericht, met veel originele meubels en een betoverende sfeer. Het sfeervolle centrum van Bad Gastein ligt op ongeveer 700 meter. Villa Excelsior biedt haar gasten een ski shuttle service aan naar de Stubnerkogel lift.
Het uitstekende eten, het vriendelijke personeel en de romantische sfeer maken een verblijf in het Villa Excelsior Hotel & Kurhaus een onvergetelijke ervaring.
Eigen Thermaal bad
afstand tot centrum: circa 700 meter
Het halfpension bestaat uit:
– Ontbijtbuffet
– 4-gangen keuzediner
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.