- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Wintersport » Les Deux Alpes Les Deux Alpes Hotel Serre Palas
Hotel Serre Palas is een fijn familiehotel met een rustige ligging in Les Deux Alpes. Het centrum ligt op loopafstand en de eerste skilift vind je al op 120 meter. De inrichting is authentiek en warm en het hotel beschikt over ruime kamers die geschikt zijn voor 2 of 4 personen. De 4-persoonskamers zijn ideaal voor gezinnen die reizen met kinderen.
In de sfeervolle bar van het hotel kun je na een dag skiën genieten van een welverdiend drankje. ’s Morgens staat er in de ontbijtruimte van Hotel Serre Palas een fijn continentaal ontbijt voor je klaar, zodat je vol energie je skidag kunt beginnen.
Familiehotel
in het centrum
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.