Home » Magazine » Wintersport » Lapland Lapland Hotel Ylläskaltio
-daagse Wintersport naar Lapland Hotel Ylläskaltio in Lapland
Welkom in Lapland Hotel Ylläskaltio. Omgeven door naaldbomen, bedekt met een witte laag sneeuw, ligt dit knusse hotel. Vanuit hier kun je alle excursies doen die je maar wilt, en je zit ook slechts een paar kilometer van de skipistes van Ylläs. De skibus stopt naast de deur. Naast een heerlijk ontbijt biedt dit hotel ook de optie voor halfpension. Het restaurant geeft een mooi panoramisch uitzicht over de besneeuwde omgeving. Zin in een drankje? Even ontspannen in de lobbybar is ook best lekker. Na een hele dag buiten, kun je het allerbeste opwarmen zoals de Finnen dit ook het liefst doen in de Finse sauna. Pluspunt, elke kamer heeft er een.
p.p. gebaseerd op 2 personen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.