Home » Magazine » Vakantiehuizen » Zakynthos Agios Nikolaos Etheria Villas
Ik ben zojuist aangekomen in Etheria Villas en weet gewoon niet waar ik moet kijken, het is hier zo mooi! Ik voel de rust op mij neerdalen en zie hoe de infinity pool lijkt te versmelten met de zee. Tegelijkertijd bedenk ik me dat het zorgvuldig uitgedachte interieur niet zal misstaan in een magazine.
Dit beeldschone adresje ligt in in Agios Nikolaos, in het noorden van Zakynthos. Een plek niet ver van het beroemde strand van Navagio en de ferry, die je in een uur naar buureiland Kefalonia brengt. Vanuit de villa kun je mooie uitstapjes maken naar pittoreske bergdorpjes en de blauwe grotten. Maar lekker even nietsdoen, is op een plek als deze ook zeker geen straf! Geniet van een verfrissende duik met de zee op de achtergrond, nestel je in een comfortabel ligbed met een spannend boek en een lekker drankje, boek een weldadige massage of laat een privéchef voor je koken. Het kan hier allemaal!
Prachtige infinity pool;Droom weg bij het uitzicht over zee;Boek een massage of privéchef;Stijlvol interieur
afstand tot strand circa 4 kilometer (zandstrand
8 dagen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.