Home » Magazine » Stedentrips » Lazio Santa Costanza
4-daagse Stedentrip naar Lazio bij Santa Costanza Voel je welkom na ontvangst door het vriendelijke en behulpzame personeel. Na een fijne nachtrust in een nette, ruime en comfortabele kamer begint je dag goed met een uitgebreid ontbijt. De ligging van het hotel is ideaal voor diegene die rust zoekt, maar ook vlak bij het centrum wil verblijven. Met metrostation Bologna op 10 minuten loopafstand ben je in een mum van tijd in het historische centrum. Na een vermoeiende dag sightseeing, is het lekker uitrusten onder het genot van een drankje in de lounge. Kortom; een fijn hotel voor een uitstekende prijs. Gratis wandeling onbekend Rome (beperkt beschikbaar), Rome voor minder pecunia, Heerlijk rustig gelegen, Warm Italiaans welkom, Handig; metro op loopafstand, Uitgerust wakker worden & inclusief transfers.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.