- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Stedentrips » Berlijn Derag Livinghotel Grosser Kurfürst
4-daagse Stedentrip naar Berlijn bij Derag Livinghotel Grosser Kurfürst Dit bijzondere hotel ligt op een mooie en rustige locatie lang de rivier de Spree. Dankzij de fijne ligging in het historische centrum van de stad, en met een metrostation om de hoek, sta je binnen no time in het centrum of op de bekende winkelstraat Friedrichstrasse. Na een dag sightseeing of shoppen is het tijd voor ontspanning. Geniet van de sauna en het stoombad, of van een drankje in de hotelbar. Gratis fietstour onbekend Berlijn, Wandelend naar de highlights, Eigenzinnig en sfeervol, Gelegen aan de Spree, Metrostation om de hoek, Onafhankelijk duurzaamheidslabel & inclusief transfers.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.