Home » Magazine » Stedentrips » Berlijn Berlijn Hotel ROMY by AMANO
Geniet van een heerlijk verblijf in Hotel ROMY by AMANO in Berlijn. Je kunt gebruik maken van alle faciliteiten voor een ontspannen verblijf in dit hotel. Bovendien is de ligging perfect voor een gezellig dagje uit. Trek er samen op uit en verken de prachtige omgeving van Berlijn. Bekijk de gerenoveerde en herbouwde monumenten uit de Tweede Wereldoorlog en ontdek de geschiedenis die de stad heeft doorstaan in de oorlog. Wie het verleden even los wil laten kan gaan shoppen op de wereldberoemde KurfĂĽrstendamm. Je vindt hier grote warenhuizen zoals Wertheim. In het verlengde van de boulevard ligt KaDeWe, het fameuze Kaufhaus des Westens. Gegarandeerd een heerlijke tijd bij Hotel ROMY by AMANO!
Verblijf 3, 4, 5 of 6 dagen in een 4*-hotel in hartje Berlijn incl. vlucht
**De Berlijnse Muur**
Van de Berlijnse Muur is weinig meer over. Een van de laatste stukken van de muur vind je tussen Ostbahnhof en OberbaumbrĂĽcke. Het gedeelte van de muur is in 1990 beschilderd door meer dan 100 internationale kunstenaars. Het is een soort openluchtgalerie, ook wel de East Side Gallery genoemd. Je daalt rustig af in de metro of S-Bahn, haalt een drankje op het station en wandelt comfortabel langs de 106 kunstwerken. Meer geschiedenis over de Berlijnse Muur vind je in het Berlin Wall Memorial aan de Bernauer StraĂźe 111.
**Brandenburger Tor en Unter den Linden**
Een stedentrip in de hoofdstad van Duitsland is niet compleet zonder een bezoek aan de Brandenburger Tor en het Pariser Platz. Bij de Brandenburger Tor geniet je van een mooi uitzicht. In het westen zie je de Siegessäule en als je naar het oosten kijkt zie je de boulevard “Unter den Linden”. Wie wil wandelen of op zoek is naar een plek om te lunchen is hier aan het juiste adres. Op minder dan een steenworp afstand van de Brandenburger Tor vind je de beroemde torens van Quadriga. Deze zijn zeer indrukwekkend.
**Holocaust Memorial**
Een van de meest indrukwekkende bezienswaardigheden van Berlijn is het Holocaust Memorial. Het is een monument ter herdenking van de Jodenvervolging tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het bestaat uit 2711 betonblokken variërend in hoogte van 20 cm tot 4,70 meter hoog. Toegang tot het monument, gelegen tussen de Brandenburger Tor en Potsdamer Platz, is gratis. Je kunt ook het informatiecentrum bezoeken onder het monument om meer te weten te komen over de betekenis en geschiedenis van het Holocaust Memorial.
2, 3, 4 of 5 overnachtingen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.