- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Stedentrips » Beieren Arthotel ANA Diva
Verblijf 3, 4, 5 of 6 dagen in een hotel in hartje München incl. vlucht
Arthotel ANA Diva ligt op 10 minuten lopen van de Königsplatz en op 15 minuten van het Centraal Station. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in alle ruimtes. De kamers beschikken over airconditioning, een bureau, een flatscreen-tv met internetverbinding en een eigen badkamer met een inloopdouche, een make-upspiegel en gratis toiletartikelen. Het hotel heeft een 24-uursreceptie en in de lounge geniet je van gratis koffie.
Bekijk de vele pleinen, kerken, oude gebouwen, monumenten en het grootste stadspark van Europa. Ga lekker shoppen, terrasjes pakken of struin door de straatjes om zo alle bezienswaardigheden in je op te nemen. München is modern en authentiek tegelijkertijd, dit is wat München zo bijzonder maakt. Zo wandel je van het historische centrum de één na de andere hippe wijk in waar je vele hippe hotspots vindt. Vanuit het hotel sta je binnen no-time in het centrum!
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.