- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Rondreizen » Stonehenge and the lovely Cotswolds
Tijdens deze rondreis bezoek je de Cotswolds en Wiltshire. De Cotswolds is al jaren favoriet bij reizigers, maar Wiltshire is nog redelijk onontdekt. En dat terwijl het zoveel te bieden heeft, zoals het prachtige Salisbury en het mysterieuze Stonehenge. Geniet van de mooie natuur en de vele bezienswaardigheden!
duration dagen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.