Home » Magazine » Niet gecategoriseerd » Spanje Madrid Urban
Het 5-sterren Hotel Urban biedt een unieke combinatie van modern design en comfort. Gelegen op slechts 300 meter van de beroemde Puerta del Sol, bevindt dit hotel zich op een toplocatie voor het verkennen van de stad. Het hotel beschikt over een klein zwembad op het dak en een terras dat in de zomer geopend is, perfect om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. De kamers zijn stijlvol ingericht met natuurlijke materialen en oosterse kunst, en zijn voorzien van moderne gemakken zoals een flatscreen-tv en geluidsisolatie. Voor culinaire liefhebbers is er het gastronomische restaurant CEBO, geleid door de met een Michelin-ster bekroonde chefs Javier Sanz en Juan Sahuquillo. Daarnaast kun je genieten van creatieve cocktails in de Glass Bar of op het dakterras “La terraza del Urban”. Boek nu bij D-reizen en ervaar zelf de luxe van Hotel Urban!
Zwembad Centrale ligging Animatie Fitnessruimte Massage Jacuzzi Restaurants WiFi Minibar Zonneterras
Bijkleuren op het zonneterras
9
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.