Home » Magazine » Niet gecategoriseerd » Spanje Estival Park Silmar
5-daagse Autovakantie naar Catalonië bij Estival Park Silmar
Hier begint het vakantiegevoel direct bij aankomst. Dit hotel ligt in La Pineda en maakt deel uit van het levendige Estival Park Resort aan de zonnige Costa Dorada. Je verblijft in een levendig resort waar ontspanning en plezier centraal staan. Neem een verfrissende duik in een van de zwembaden of kies voor extra verwennerij in de infinity pool op het dakterras, met een prachtig uitzicht over zee. Ook culinair kom je niets tekort. Je hebt de keuze uit meerdere moderne buffetrestaurants of een à la carterestaurant. Kies je voor all inclusive, dan geniet je zorgeloos van snacks, drankjes en toegang tot wellness en sportfaciliteiten. De comfortabele kamers zijn prettig ingericht en beschikken over een eigen balkon of terras, ideaal om even rustig na te genieten van de dag.
Fijn hotel aan de Costa Dorada, Vlak bij het strand van La Pineda, Kies de verzorging die bij je past, Eten in drie restaurants, Kamers met balkon of terras, Onafhankelijk duurzaamheidslabel & inclusief transfers.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.