Home » Magazine » Niet gecategoriseerd » België Ibis Budget Oostende Airport
4-daagse Autovakantie naar West Vlaanderen bij Ibis Budget Oostende Airport
Ga je op reis en wil je ontspannen aan je vakantie beginnen, dan is een overnachting in dit comfortabele en betaalbare hotel een slimme keuze. Bij aankomst check je eenvoudig in en neem je een kijkje in je moderne kamer. Neem daarna rustig de tijd voor een drankje in de bar of op het terras, voordat je je comfortabele bed opzoekt. De volgende ochtend start je de dag met een snel ontbijt en ben je binnen enkele minuten op weg. Blijf je liever wat langer in de buurt, dan is dit hotel ook een fijne en voordelige uitvalsbasis. Zowel de kust als gezellige centra liggen dichtbij, ideaal voor een kort verblijf of een paar ontspannen dagen.
Eenvoudig en betaalbaar hotel, Op een paar minuten van de luchthaven, Onbezorgd op vakantie, Zee en centrum vlakbij, Drink een drankje in de bar, 's Ochtends een prima ontbijt
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.