Home » Magazine » Kampeervakanties » Vedène Omgebouwde bus in Vedène
Wij zijn een gezin met een zoontje en wonen in een huis aan de rand van Vedène. In onze tuin bieden wij u een ietwat ongewone accommodatie aan: een bus die wij zelf hebben omgebouwd en waarin wij 3 jaar hebben gewoond! Er is een keuken met kookplaten, een oven en een kleine koelkast. Een badkamerhoek met ligbad! Een kachel als je het koud hebt. Een klein tafeltje. Een klein bed voor 2 (1,2 m breed) en een klein kajuitbed voor een baby (of klein kind). Er is elektriciteit en water. Een droog toilet. Houd er rekening mee dat het plafond niet erg hoog is (1,9 m) en dat mensen die te lang zijn, het gevoel kunnen krijgen dat ze te krap zitten… Wij kunnen u voorzien van lakens, dekbedden, kussens en handdoeken. U kunt rustig in uw eigen hoekje verblijven of samen met ons eten (en activiteiten) doen, wij heten u van harte welkom!!! Wij kennen onze streek goed en kunnen u een aantal mooie wandel-, fiets- of motortochten aanbevelen!
Drinkwater, Warm water, Toilet, Warme douche, Elektriciteit, Speelplaats voor kinderen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.