Home » Magazine » Auto reizen » Italië Monte Conero
4-daagse Autovakantie naar Adriatische Rivièra bij Monte Conero
Bij aankomst in dit bijzondere hotel valt direct op hoe schitterend de omgeving is. Gelegen op 550 meter hoogte, biedt het een adembenemend uitzicht over de regio. Het hotel, gevestigd in een voormalige abdij, bevindt zich in het hart van een natuurpark dat bekend staat om zijn prachtige natuur en stranden. Hier start je direct vanaf het hotel een van de vele wandelroutes, geschikt voor verschillende niveaus. Een aanrader is de route die je leidt naar een betoverende baai, perfect om onvergetelijke vakantiefoto’s te maken. Na een dag vol avontuur is er volop gelegenheid om te ontspannen.
Hotel op toplocatie, Fijn hotel in oude abdij, Op 550 meter hoogte, Prachtige uitzichten, Ontdek de natuurrijke omgeving, Ontspan in zwembad en wellness & inclusief transfers.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.