Home » Magazine » Kampeervakanties » Italië Veneto Caorle Camping Pra’delle Torri
Camping Pra’ delle Torri biedt het grootste waterpark aan de Adriatische kust, met vijf zwembaden, een piratenbad en een nieuw Slide Park. Na een verfrissende duik kun je in enkele stappen het strand bereiken. Sportliefhebbers vinden hier volop mogelijkheden, van fitness en mountainbiken tot golf. Geniet van uitstekende gastvrijheid in een huisdiervrije omgeving. Ontspan met een massage, huur een kano of breng je eigen boot mee voor een actieve vakantie dicht bij zee.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.