Home » Magazine » Auto reizen » Spanje AQUA Hotel Silhouette & Spa
5-daagse Autovakantie naar Catalonië bij AQUA Hotel Silhouette & Spa
Hier kom je pas echt tot rust. Dit Adults Only hotel in Malgrat de Mar is een heerlijk hotel van alle gemakken voorzien. Het strand ligt om de hoek. Of geniet van de zon in de grote tuin bij de drie zwembaden. Op loopafstand zit het treinstation dus een dagje op pad ligt voor de hand. Na terugkomst duik je nog even de Spa in voor een heerlijke ontspanning. Of blijf in shape in de fitness. Vanuit het hotel loop je zo de boulevard op met vele restaurants en bars. Blijf je liever in het hotel, dan bieden de restaurants in het hotel ook heerlijke en uitgebreide maaltijden aan. Sluit de dag af in de gezellige lobbybar.
Adults Only, Strand om de hoek, Dichtbij het centrum, Zonnen bij het zwembad, Struinen over de boulevard, Onafhankelijk duurzaamheidslabel & inclusief transfers.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.