Home » Magazine » Wintersport » Ski Amadé Mühlbach am Hochkönig Hotel Bergheimat
Hotel Bergheimat is een comfortabel 4-sterrenhotel in Mühlbach am Hochkönig. Het charmante hotel ligt wat hoger op de bergen waardoor je een prachtig uitzicht hebt over het witte landschap. De gratis skibus brengt je binnen no-time naar de skilift. Verder berschikt het hotel over fijne ontspanningsfaciliteiten. Zo is er een infraroodcabine, een sauna, een zwembad en een Turks stoombad en kun je tegen betaling genieten van een lekkere massage.
Sauna
afstand tot centrum: circa 3,5 kilometer
Het halfpension bestaat uit:
– Welkomstdrankje
– Ontbijtbuffet met biologische producten
– Middagsnack met soep, vers fruit etc. van 15.00 – 17.00 uur
– 4-gangendiner met keuzemenu met salade-en kaasbuffet of een themabuffet
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.