Home » Magazine » Wintersport » Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn Victoria
4-daagse Autovakantie naar Victoria in Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Welkom bij hotel Victoria in het charmante Maishofen. Je ideale uitvalsbasis voor een ontspannen wintersportvakantie in Oostenrijk. Vanuit Victoria sta je binnen enkele minuten op de pistes van Zell am See of Saalbach. Met in totaal 408 kilometer aan skipistes. De ligging in Maishofen is perfect: rustig, maar toch dichtbij de actie. In het hart van Salzburgerland geniet je van Oostenrijkse gastvrijheid, moderne faciliteiten en een warme sfeer. Na een dag in de sneeuw ontspan je in de wellness van Victoria met sauna, stoombad en binnenzwembad. Of schuif aan in het restaurant voor een goed diner. Slapen doe je als in een roos in de ruime en comfortabele kamers. Of je nu komt om te skiën, snowboarden of gewoon te relaxen. Victoria biedt alles wat je nodig hebt. Ontdek de bergen, proef de lokale keuken en beleef een winter om nooit te vergeten in Oostenrijk.
p.p. gebaseerd op 2 personen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.