Home » Magazine » Kampeervakanties » Questembert Campspace in Questembert, Bretagne
Wij bieden u een plek om uw camper, caravan of tent te parkeren midden in de natuur. En in het hart van een prachtige historische plek. Het terrein is 6 hectare groot met ons huis in het midden en 7 paarden, een kleine boerderij met schapen uit Bretagne en veel kleine boerderijdieren. Droge toiletten Er is toegang tot drinkwater via een buitenkraan, maar er zijn geen echte toiletten. Mogelijkheid om elektronische apparaten op het elektriciteitsnet aan te sluiten om ze op te laden. Mogelijkheid om aan te bieden om samen met mij de dieren te voeren voor een meerprijs van € 3,- per persoon. Het is verboden om in de dierenverblijven te roken en de dieren te voeren.
Drinkwater, Brandhout beschikbaar, Toilet, Elektriciteit, Huisdieren toegestaan, Parkeren op het terrein, Uitzicht op het bos
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.