- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Sportreizen » Mexico Formule 1 reis – Mexico Stad – 6 dagen
Zin in de adrenaline, de brullende motoren en de uitzinnige sfeer van de Formule 1? Grijp nu je kans en boek onze exclusieve Formule 1 reis naar Mexico City! Dompel jezelf onder in de unieke Mexicaanse Grand Prix op het legendarische Autódromo Hermanos Rodríguez. Wat zit er in dit voorstel? Compleet pakket met tickets: Beleef de race vanop de tribune! Dit voorstel is inclusief retourvlucht, verblijf in een geselecteerd hotel en toegangskaarten voor de Formule 1 Grand Prix van Mexico. Pakket zonder tickets: Heb je je tickets al in handen? Geen probleem! Pas dan het voorstel aan naar zonder excursie! Zo geniet je van een reis, zonder de ticketkosten. Waarom deze reis boeken? Ideale locatie: Ons geselecteerde hotel ligt op 10 minuten afstand van het circuit, waardoor je eenvoudig op en neer reist. Optioneel met tickets: Of je nu al tickets hebt of niet, wij bieden een passend arrangement. Ervaar Mexico City: Combineer de spanning van de Formule 1 met de levendige
4 nachten
Vluchten indien van toepassing
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.