Home » Magazine » Stedentrips » Zuid-Holland Voorburg Hotel Nordseka The Hague – Voorburg
Ben je toe aan een ontspannen getaway met een vleugje stijl en comfort? Dan is Hotel Nordseka in Voorburg jouw ideale vakantieadres. Dit 4*-hotel bied alles wat je nodig hebt, inclusief dagelijks ontbijtbuffet! En het mooiste? De ligging is ideaal! Op slechts 10 minuten met de tram of auto sta je in het hart van Den Haag, met zijn elegante winkelstraten, musea als het Mauritshuis en het Binnenhof. Zin in zon, zee en strand? Scheveningen ligt op slechts 20 minuten afstand. Wandel over de iconische pier, geniet van verse vis in de haven of relax op het strand met een cocktail in de hand!
NERGENS GOEDKOPER! 2 of 3 dagen in een 4*-hotel in Voorburg nabij Den Haag en Scheveningen incl. ontbijt + GRATIS parkeren!
**Het charmante oude centrum van Voorburg**
Voorburg is één van de oudste steden van Nederland en straalt een rustige, historische sfeer uit. In de gezellige Herenstraat vind je sfeervolle cafés, unieke boetiekjes en lokale kunstgalerieën. De monumentale panden en geplaveide straatjes maken elke wandeling een beleving. Regelmatig zijn er kleine markten en culturele evenementen. Perfect voor een ontspannen middag dichtbij Hotel Nordseka.
**Paleis Huis ten Bosch, het koninklijke woonpaleis**
Midden in het Haagse Bos ligt Paleis Huis ten Bosch, waar Koning Willem-Alexander met zijn gezin woont. Hoewel het paleis niet van binnen te bezoeken is, is het imposante gebouw van buiten al prachtig om te zien. De groene omgeving en wandelpaden rondom het paleis zorgen voor een vorstelijke sfeer. Fiets- en wandelroutes nemen je mee langs historische lanen en waterpartijen. Het is een unieke plek waar natuur en koninklijke allure samenkomen.
**Het Haagse Bos, perfect voor een zomerse picknick of ochtendwandeling**
Vlak bij Hotel Nordseka ligt het eeuwenoude Haagse Bos, een van de oudste bossen van Nederland. Hier wandel je onder hoge bomen, langs stille vijvers en open grasvelden. In de zomer is het dé plek voor een gezellige picknick of om gewoon even tot rust te komen. Je spot er regelmatig eekhoorns, reigers en andere dieren. Of je nu sportief bent of juist wilt ontspannen het Haagse Bos is altijd een goed idee.
**Familieplezier in Madurodam of SEA LIFE Scheveningen**
Voor een dagje uit met het hele gezin zijn Madurodam en SEA LIFE Scheveningen absolute toppers. In Madurodam bewonder je Nederland in het klein, met interactieve miniatuurwerelden en speelse attracties. SEA LIFE brengt je onder water, waar kinderen én volwassenen oog in oog staan met haaien, roggen en kleurrijke vissen. Beide locaties zijn makkelijk bereikbaar vanaf Hotel Nordseka. Leuk, leerzaam en gegarandeerd plezier voor jong en oud!
1 of 2 overnachtingen
Nabij strand
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.