Home » Magazine » Auto reizen » Slovenië Villa Elizabeth
4-daagse Autovakantie naar Koroska bij Villa Elizabeth
De eigenaren noemen deze villa “meer dan alleen een plek om te slapen,” en dat is zeker waar. Dit prachtige hotel biedt een bijzondere ervaring dankzij de behouden historische charme van het gebouw uit 1906. Overal in de villa zie je de karakteristieke details, zoals de mozaïektegels in de lobby en de indrukwekkende trap. Moderne voorzieningen zorgen voor extra comfort tijdens je verblijf. De privétuin is ideaal om te ontspannen met een drankje.
Elegante villa uit 1906, Mooie appartementen, In het centrum van Slovenj Gradec, Spot de historische details, Heerlijke privétuin, Lokale producten bij het ontbijt
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.