Bij deze rondreis verblijf je in in ruime vakantiewoningen die ideaal zijn voor gezinnen. Tijdens deze route ontdek je de hoogtepunten van het land in een comfortabel tempo, met voldoende tijd om te genieten van natuur en rust. De reis start op het schiereiland Snaefellsnes, bekend om zijn vulkanische landschappen, ruige kust en de iconische Snaefellsjökull-gletsjer. Vervolgens reis je door naar Akureyri, de charmante hoofdstad van het noorden, waar kleurrijke huizen en een levendige haven wachten, waar whale watching trips vertrekken. Niet ver daarvandaan ligt het gebied rond Myvatn, beroemd om zijn pseudokraters, bubbelende modderpoelen en warme baden. Daarna gaat de route langs de oostkant richting de gletsjerlagune Jökulsarlon, waar ijsbergen mysterieus ronddobberen. In Skaftafell ontdek je prachtige wandelroutes langs gletsjers en watervallen, ideaal voor gezinnen met actieve kinderen. De kustplaats Vik met zijn zwarte stranden en het imposante Skogafoss waterval vormen de volgende hoogtepunten. Via de bekende Golden Circle, met de geiser Strokkur, de waterval Gullfoss en het Thingvellir Nationaal Park, keer je terug naar Reykjavik. Optioneel kun je in de zomerperiode ook de Highlands bezoeken en met een 4×4 bus naar Landmannalaugar of Thorsmörk gaan, of per superjeep naar Lakagigar.
Reisschema
2 n Midhraun Lava Resort – Snaefellsnes
2 n Fagravik Cottages – Akureyri
1 n Greystone Cottages – Egilsstadir
2 n Eldhraun Holiday Homes – Kirkjubaejarklaustur
2 n Gljufur Cottages – Hveragerdi
1 n Rey Apartments – Reykjavik
Excursies
Om je vakantie in IJsland nog leuker te maken kun je optioneel excursies en activiteiten bijboeken. Kijk op het tabblad Details onder Excursies voor een compleet overzicht van alle excursies die je bij deze reis kunt boeken. Enkele van de meest populaire excursies/activiteiten zijn:
• Walvissen & orka’s
• Lakagigar kraterreeks per superjeep
• Jökulsarlon ijsbergenmeer boottocht
Vervoer
De vluchten met Icelandair en een Avis huurauto zijn inbegrepen in de reissom. Het is ook mogelijk te vertrekken vanaf Brussel. Als je alleen de ringweg route gaat doen volstaat een normale personenauto. Als je ook de niet geasfalteerde wegen in het ruige binnenland wil verkennen heb je een 4×4 auto met meer bodemvrijheid nodig. Bij de prijsopgave kun je het gewenste autotype kiezen.
10 dagen
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.