Home » Magazine » Auto reizen » Oostenrijk Landgut Zapfenhof
4-daagse Autovakantie naar Tirol bij Landgut Zapfenhof
Rustig gelegen 4-sterrenhotel op circa 800 meter van het centrum van Zell am Ziller. Na een dag fanatiek te hebben geskiëd, kun je hier heerlijk genieten van de wellnessfaciliteiten en de zwembaden. Ook kun je gratis gebruik maken van de fitnessapparaten.
Ruime familiekamers, Rustig gelegen, Skibus op 10 meter, Uitgebreide wellness, 143 km skipiste, Hoogte skigebied 500m – 2500m & inclusief transfers.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.