- © 2025
- Themetripper
Home » Magazine » Auto reizen » Nederland Fletcher Hotel Arion Vlissingen
4-daagse Autovakantie naar Zeeland bij Fletcher Hotel Arion Vlissingen
Bij Fletcher Hotel Restaurant Arion Vlissingen kun je een stedentrip in eigen land perfect combineren met een ontspannen vakantie aan het strand. Hier krijg je namelijk the best of both worlds. Aan de ene kant ligt het historische centrum van Vlissingen en aan de andere kant de bruisende boulevard. Huur een e bike bij de receptie en verken de duinen, maak een leuke stadswandeling, ga een dagje shoppen, uitwaaien tijdens een strandwandeling of bezoek Deltapark Neeltje Jans. De mogelijkheden zijn werkelijk eindeloos. Voor een hapje en een drankje kun je terecht in Fletcher Arion Vlissingen. Strijk neer bij restaurant NEXT by Fletcher voor een diner met een Oosters tintje en een lekkere cocktail. Mét uitzicht op zee natuurlijk.
Hotel tussen stad en strand, Aan de bruisende boulevard, Op de fiets door de duinen, Smullen in het restaurant, Uitwaaien op het strand, Tip: Deltapark Neeltje Jans
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.