Home » Magazine » Wintersport » Tignes – Val d’Isère Chalet-appartement CGH Résidence Le Nevada – 4-6 personen
CGH Résidence Le Nevada is een complex met 50 luxe chalet-appartementen. Le Nevada is gelegen in de wijk Val Claret, met op loopafstand het centrum en dichtbij de pistes. Het is gebouwd in traditionele stijl, waarbij veel gebruik is gemaakt van materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. Verder beschikken de appartementen over een ski-locker met skischoenendroger en Wi-Fi-internetverbinding (één code per appartement). Broodjesservice regel je gemakkelijk via de receptie.
De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt, verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Ook kun je tegen betaling verschillende behandelingen ondergaan, zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Op de onderste verdieping bevinden zich o.a. het Office du Tourisme en de ESF (skischool).
7-daagse skipas Tignes – Val d’Isère (300 kilometer piste)
vanaf € 732 per persoon incl. skipas
Handdoeken, extra sets (€ 12,- per set, ter plaatse te regelen)
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.